x
Gönder HML Lojistik Anonim Şirketi İNDİR -- Google Play' de
AŞAĞI
YUKARI

MAHALLE TEMSİLCİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

• Üye yaptığınız her müşterinin (bireysel / kurumsal müşteri) Gönder’den yaptığı alışveriş tutarının % 0,4’ü sizin brüt geliriniz olur ve bu geliriniz üyenin ömür boyu yapacağı alışverişlerde de devam eder.

• Kendisinin kayıt ettiği gönüllü tanıtım elçilerinin müşterilerin (bireysel / kurumsal müşteri) alışverişinden de %0.02 brüt kazanç elde edersiniz.

• Gönder’de hizmet verebilecek, sizin üye yapacağınız her yeni usta ya da işletmenin (Restorant, Cafe, Bakkal, Çiçekçi, Kasap, Elektrikçi, Tamirci Ustaları vb.) Gönder’e ödeyeceği hizmet bedeli tutarının % 5’i kadar brüt ek geliriniz olur ve bu geliriniz usta ve işletmenin Gönder’de hizmet verdiği sürece devam eder.

• Bu kazanılan tutarlar Gönder’de yapacağınız alışverişlerde ödeyeceğiniz tutarlardan düşülecektir.Mahalle Temsilcimiz olmak için hemen aşağıdaki formu doldurunuz!

Mahalle Temsilciliği ile ilgili sorularınız için tıklayınız!

MAHALLE TEMSİLCİSİ BAŞVURU FORMU
Aşağıda dolduracağınız adres bilgisini temsilcimiz olmak istediğiniz mahalleyi dikkate alarak doldurunuz. Belirteceğiniz mahalledeki tüketicileri ve/veya esnafı iyi tanıyor olmalısınız. Başvurunuz bu yönde değerlendirilip dikkate alınacaktır.