x
Gönder HML Lojistik Anonim Şirketi İNDİR -- Google Play' de
AŞAĞI
YUKARI
GÖNDER NEDİR
Gönder Nedir?
Gönder, verimliliği artırmak ve hayatı kolaylaştırmak amacıyla iş dünyası ve tüketicileri web ve mobil uygulamalarında buluşturan bir e-ticaret platformudur.

Gönder üyeleri, ALIŞVERİŞ, HİZMET/SERVİS, YEMEK ve ÇARŞI ESNAFI bölümlerinden iş dünyasındaki firma, mağaza ve ustalara birkaç dakikada ulaşıp tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Böylelikle her gün yoğun şehir hayatında alışveriş ve diğer işler için ayırdıkları zamanı sevdiklerine ya da hobileri için ayırabilirler.

Gönder, ülke çapında hizmet veren tüm işletmeler ile yöresel mağazaları bu platformda kullanıcıları ile buluşturmayı hedeflemektedir. Bu hedefin gerçekleşmesi Gönder’in yayılma süreci ile eş zamanlı olarak ilerleyecektir.

Gönder iş sürecini, tüketicinin mahalle esnafına daha kolay ulaşabilmesi, herkes için hızlı, verimli ve ekonomik bir tedarik sürecini oluşturmak için, mahalleye kadar inen ilçe bazlı dağıtım ağıyla yönetmektedir.

Ayrıca Gönder Yardımlaşma adı altında bir sosyal sorumluluk projesiyle, hizmete başladığı ilçelerde, ihtiyaç sahiplerine, üyelerinin mağazaların alışveriş çekleri vasıtasıyla yardım ya da zekatlarını ulaştırabildiği bir platform oluşturmuştur.

Gönder ALIŞVERİŞ, 1 Ağustos 2017 tarihinden itibaren web ve mobil uygulamalarında hizmete başlamıştır.

Gönder HİZMET/SERVİS, YEMEK ve ÇARŞI ESNAFI bölümleri birkaç ay içerisinde hizmete başlayacaktır.

YARDIMLAŞMA menüsüne, Gönder’in sadece “gonder.com.tr” web sayfası üzerinden ulaşılabilecektir.

ALIŞVERİŞ
Gönder üyeleri web ve mobil uygulama üzerinde ALIŞVERİŞ bölümüne girerek, mahallelerinde genel olarak tercih ettikleri market, kasap, manav, kırtasiye gibi kurumsal ya da yöresel işletmelerden talep ettikleri ürün ve hizmetlere ait tüm ev ve işyeri alışverişlerini, güncel raf fiyat ve avantajlarıyla sağlayabileceklerdir.

Mağazaların özenle hazırlamış oldukları siparişler, üyelerin talep ettikleri adreslere, Gönder’in özel tasarlanmış soğuk zincir özellikli araçlarında plastik kasalar içerisinde, ürünlerin tazeliği ve besin değeri korunarak teslim edilir. Gönder’in adrese teslim hizmeti, İstanbul Anadolu Yakasında Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy ve Ataşehir ilçelerinde başlamıştır. Yakın zamanda İstanbul’un tüm ilçelerinde ve Türkiye genelinde büyük şehirlerden başlayarak ülke çapında devreye girmesi planlanmıştır.

Türkiye’de ilk kez, Gönder, adrese teslimat dışında, üyelerin birkaç tıkla birçok mağazadan verdiği tüm siparişlerini geçerken alabilecekleri Dur-Al Noktaları oluşturmuştur. Özellikle işe gidiş gelişlerde ve tatil dönüşlerinde Gönder üyeleri tüm alışverişlerini şehrin bilinen ana caddeleri yakınında yer alan Dur-Al noktalarından kolayca teslim alabileceklerdir. İlk pilot çalışmada, Üsküdar-Altunizade ve Ümraniye-Tepeüstü Kavşaklarında Gönder Dur-Al noktaları devreye girmiştir. Böylelikle hem TEM hem D100 otoyollarını kullanan İstanbul halkının ve henüz adres teslimi başlamamış ilçelerdeki esnafların toplu alışverişleri için Dur-Al Noktası hizmetinden yararlanmaları hayatlarını büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Gönder verilen siparişlerin teslimatını, haftanın 7 günü, sabah 9:00’dan akşam 20:30’a kadar 5 sefer aralığında yapmaktadır. Üyeler siparişlerinin teslimat zamanını bugün, yarın ve bir sonraki gün olarak belirleyebileceklerdir. Teslimat saatleri ileride üyelerin talebine göre artırılabilecektir.

HİZMET/SERVİS
Gönder’in Hizmet/Servis bölümü, üyelerini kaliteli hizmet veren firma ve ustalarla buluşturan bir teklif toplama platformudur.

Gönder Hizmet/Servis bölümünde, temizlik, tamir, bakım, tadilat ve inşaat işlerinden; mobilya ve dekorasyon işlerine; nakliyat ve depolama hizmetlerinden, organizasyon hizmetlerine; özel dersten, kedi, köpek eğitim ve bakımına, kişisel ve kurumsal her tür diğer hizmetlere kadar teklif veren kişi, usta ve firmaları bünyesinde bulundurmayı hedeflemektedir.

Hizmet veren firma ve ustaların Gönder’de aktif hale getirilmesi, ilk aşamada Gönder’in hizmete başladığı İstanbul Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy ve Ataşehir ilçelerinde kademeli, daha sonraki aşamalarda tüm Türkiye genelinde olacaktır.

YEMEK
Gönder’in Yemek bölümünde, hizmet ücreti ödemeden, adres ve zaman aralığını seçilerek hizmet verebilecek restoranlara ulaşılır. Dileyen ileri tarihli bir organizasyonunu için de sipariş verebilmektedir.

Siparişler Gönder sistemi üzerinden anında ve eksiksiz ilgili restorana ulaştırılır. Ödemeler güvenli bir şekilde online ya da siparişinizi getiren restoran yetkilisine kapıda yapabilmektedir.

Yemek hizmeti de başlangıçta İstanbul’da Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy ve Ataşehir ilçelerinde kademeli, daha sonraki aşamalarda tüm Türkiye genelinde olacaktır.

ÇARŞI ESNAFI
Gönder, ÇARŞI ESNAFI bölümünde, mahalledeki “ Evlere hizmet verebilirim” diyen tüm esnafı üyeleri ile hızlıca buluşturmayı hedeflemektedir.

Ayakkabı boyacısından, kuru temizlemecisine, yufkacıdan bakkala ve sucuya kadar eve hizmet veren her türlü iş yerinin ürünlerine güncel fiyatlarıyla Gönder üzerinden sipariş verilebilecek, esnaf da belirtilen adrese, belirtilen zaman aralığında teslimatını yapıp tahsilatını yapacaktır.

YARDIMLAŞMA
Gönder, YARDIMLAŞMA bölümünde, üyelerinin, hizmete başladığı ilçelerdeki ihtiyaç sahiplerine, bünyesindeki mağazaların alışveriş çekleri vasıtasıyla yardım ya da zekatlarını ulaştırabileceği bir platform oluşturmuştur.

Bu proje, her ay, Gönder’in faaliyete başladığı mahallelerdeki yaşlı, dul, yetim, bakıma muhtaç kişi ve ailelerin temel gıda ve ihtiyaçlarının ayni yardım olarak karşılanmasını hedefler.

Gönder, Yardımlaşma projesinde, resmi makamlar ile birlikte yardım alacak ailelerin tespiti, yardım edilen ailelere alışveriş çeklerinin ulaştırılması ve teslim bilgisinin yardım eden üyeye bildirilmesinden sorumlu olacaktır.

GÖNDER, B2B2C entegre web ve mobil uygulamaları sayesinde, kişi ve kurumların alışveriş ve diğer ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği bir platform oluşturmaktan mutluluk duymaktadır.