x
Gönder HML Lojistik Anonim Şirketi İNDİR -- Google Play' de
SAYFA SONU
SAYFA BAŞI

ELEKTRONİK ÇOK YAKINDA BURADA!

ÇİÇEK ÇOK YAKINDA BURADA!

Hakkımızda
Gönder, iş dünyasını ve tüketicileri B2B2C modeli ile e-ticaret platformunda buluşturan bir HML Lojistik A.Ş. markasıdır.

Gönder’i tasarlarken yola ilk çıkışta kendimize sorduğumuz sorular şunlar oldu;

“Yoğun şehir hayatında yaşayan ve iş yapan kişi ve işletmelerin hayatlarını kolaylaştıracak neler yapabiliriz?”,
“Tüketici ve tedarikçilerin masraflarını azaltacak, hız ve zaman kazandıracak neler yapabiliriz?”

Web ve mobil uygulamalarının günümüzde geldiği nokta, bize tedarikçi ve tüketicileri bir araya getirebilecek ve başarılı şekilde yönetilebilecek bir portal fikrini düşünmemizi sağladı. Öyle bir portal oluşturalım ki hızlı, basit ve kolay olsun. Zamandan tasarruf ettirsin. Maliyetleri düşürsün. Tüketiciler, her yerden birkaç tıkla alışverişini yapabilsin. Seçtiği işletmelerden yemek ve içecek siparişlerini verebilsin. Tamir, bakım, temizlik gibi ihtiyaçlarını karşılayabilecek kişi ve kurumlara kolayca ulaşsın. Ayrıca, mahallelerindeki yetim, dul, yaşlı ihtiyaç sahiplerine de yardım yapabilsin.

Bu düşüncelerimiz sonucunda, tüm hizmetleri bir çatı altında topladığımız Gönder ve siparişlerin teslimatını tüketicilere ulaştıran Önderler oluştu. Tüketicileri, tedarikçileri, bankaları ve Gönder’in saha ekibinin iş süreçlerini kolay ve hızlıca yürütebilecekleri entegre web ve mobil yazılımlar geliştirildi.

Üyelerimiz, Gönder’deki, MARKET, HİZMET/SERVİS, YEMEK ve ÇARŞI ESNAFI bölümlerinden firma, mağaza ve ustalara birkaç dakikada ulaşıp tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekler ve ayrıca YARDIMLAŞMA bölümünde, Gönder’in faaliyete başladığı mahallelerdeki yaşlı, dul, yetim, bakıma muhtaç kişi ve ailelerin temel gıda ihtiyaçlarını karşılamak için, mağazaların alışveriş çekleri yoluyla yardımlarını ulaştırabileceklerdir.

Tedarikçilerin hazırlamış olduğu ürünler, özel plastik kasalar içinde soğuk zincir özelliğine sahip araçlarla adrese kadar yapılır.

Türkiye’de ilk kez, Gönder, adrese teslimat dışında, üyelerin birkaç tıkla birçok mağazadan verdiği tüm siparişlerini geçerken alabilecekleri Dur-Al Noktaları oluşturmuştur. Gönder üyeleri tüm alışverişlerini şehrin bilinen kavşaklarının yakınında yer alan Dur-Al noktalarından kolayca teslim alabileceklerdir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda başlayan bu proje öncelikle Avrupa Yakası ve daha sonra Ankara, İzmir gibi Türkiye’nin büyük şehirlerinde de faaliyete geçecek şekilde planlandı.

Gönder Ekibi, bu proje için Eylül 2015’ten itibaren iki yıl süren yoğun bir çalışma temposuyla tüketici, tedarikçi ve saha ekibi uygulamalarının analiz, yazılım, test ve eğitim süreçlerini tamamladı.

Gönder Ekibinin kendisine koyduğu hedef, uygulamaların geliştirilmesinde herkesi memnuniyetten öte mest etmektir.


Gönder Ekibi, 2017