x
Gönder HML Lojistik Anonim Şirketi İNDİR -- Google Play' de
AŞAĞI
YUKARI
Gönder Hizmet/Servis için Sıkça Sorulan Sorular
Gönder Hizmet/Servis, Gönder üyelerinden hizmet almak isteyenler ile hizmet vermek isteyenleri buluşturan bir teklif toplama platformudur.
Gönder Hizmet/Servis sayfasına girdiğinizde hizmet almak istediğiniz adresinizi ve zamanı belirledikten sonra, hangi konuda hizmet almak istediğinizi belirttiğinizde açılan sayfada yaptırmak istediğiniz iş ile ilgili hizmet verecekler listelenecektir.

Bunlar içinden dilediğiniz bir ya da birkaç firmadan ayrı ayrı teklif almak üzere listenize ekledikten sonra “teklif al” butonunu tıklayınız. Sizin ve teklif vermek isteyen hizmet verenlerin telefon bilgilerini karşılıklı ulaştırıyoruz.

Teklif vermek isteyenlerin sizi aramasını bekleyiniz. Listede yer alıp bir nedenle sizi aramamış firmalara Tekliflerim menüsündeki telefonlarından ulaşabilirsiniz.

Talebiniz tamamlandıktan sonra hizmet veren için olumlu veya olumsuz yorumlarınızı yazıp puan vererek bizimle ve diğer üyelerimizle paylaşabilirsiniz.
Gönder Hizmet/Servis ile tamir ve bakımdan nakliyata, dekorasyondan fotoğrafa birçok kategoride hizmet talep edebilirsiniz.
Teklif alırken herhangi bir ücret ödemezsiniz.
Sadece sizin adresinize hizmet vermeyi kabul etmiş firmaları listenizde görebileceksiniz.
Gönder’in tüm modülleri adres bazlı bir sistem üzerinden çalışır. Hizmetlerimizden yaralanabilmeniz için önce üye olmanız gerekmektedir.
Teklif taleplerinizi oluşturduktan birkaç saat içinde dönülecektir. Hizmet verenler size en geç 12 saat içinde olumlu ya da olumsuz olarak dönmek mecburiyetindelerdir. Eğer 12 saat içerisinde size dönüş yapılmaz ise ve siz hizmet verenleri aramak isterseniz, irtibat bilgilerine Tekliflerim kısmından ulaşabileceksiniz. Gönder sizleri gereksiz meşgul etmemek için, tüm süreç içerisinde SMS, e-posta ya da bilgi mesajı göndermeyecektir.
Gönder Hizmet/Servis’te yer alan usta ve firmalar Gönder’e bağlı çalışanlar değildir, anlaşma yaptığımız kişi ya da kuruluşlardır.
Gönder Hizmet/Servis’te teklif toplamak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.
Telefon, e-posta ya da bizzat yüz yüze görüşerek anlaştığınız şartlara göre işin bedelini hizmet verene ödeyeceksiniz.
Hizmet verenleri seçerken daha önce Gönder üzerinden yaptığı işlerden aldığı yorumlara ve puanı ve profilindeki bilgileri incelemenizi öneririz. Telefonda ya da keşif randevusunda sizde bıraktığı izlenime, iş kriterlerinde, ödeme planı ve zamanlamasında hemfikir olmak için sözleşme yapmanızı öneriyoruz.