x
Gönder HML Lojistik Anonim Şirketi İNDİR -- Google Play' de
AŞAĞI
YUKARI
Yemek için Sıkça Sorulan Sorular
Sistemimizde, hangi adresinize, hangi zaman aralığında, seçtiğiniz hangi firmadan, ne istediğinizi tanımlayıp onaylamanız ile siparişiniz gerçekleşir.
Gönder üzerinden verdiğiniz yemek siparişlerini firmalar kendi ekipleri ile size ulaştıracaktır.
Gönder’de sipariş verdiğiniz firmanın sisteme tanımlamış olduğu ödeme seçeneklerinden biriyle kapıda ödeme yapabilirsiniz.
Gönder’den vermiş olduğunuz yemek siparişleri için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.
Siparişleriniz menüsünü tıkladığınızda açılan pencerede siparişinizi 1-5 arası bir ölçekte hız-servis-lezzet parametrelerine göre puanlayabilirsiniz. Ayrıca yorumunuzu da yazabilirsiniz. Verdiğiniz puanlar restoranın puan ortalamasını anında etkileyecektir. Yorumlarınız da ana sayfada anında izlenebilecektir.
Verilen puanlar içerisinde en son puan verilmiş 50 siparişin ortalaması puan olarak yansıtılır. Ayrıca henüz puanı olmayan firmaya verdiğiniz puanın görünmesi için de o firmaya gelen puan adedinin en az 5 olması gerekiyor. Bu yüzden verdiğiniz puan görüntülenmemiş olabilir. Ancak birkaç kişi daha puanlandığında sizin vermiş olduğunuz puan ve diğer kişilerin puanlarının ortalaması görüntülenecektir.
Eğer restoran isminin yanındaki puan “koyu yeşil” renkli ise bu, o restoranın hız-servis-lezzet puan ortalamasının “’en yüksek” olduğu anlamına gelir. “Koyu kırmızı” renk ise puan ortalamasının “’en düşük” olduğu anlamına gelir.
Yorumlama Sistemi, kullanıcıların verdikleri siparişleri hız-servis-lezzete göre puanlamanın yanı sıra, sipariş hakkında rahatça yorum yapmalarını sağlar. Bu yorumlar kullanıcının siparişle ilgili her türlü övgü, şikayet, sorun veya önerilerini Gönder sayfalarından diğer kullanıcılarımız ile paylaşmalarına olanak verir.

Gönder tarafından belirlenen kriterlere bağlı olarak (küfürlü, argolu- hakaret içerikli - rencide edici - politik - uygunsuz - farklı marka ismi kullanımlı vb. içerikli yorumlar yayına alınmaz) yorum, kullanıcı adı belirtilmeden, restoran sayfasında yayına alınır. Aynı şekilde restoran sahipleri de yoruma yanıt yazma hakkına sahiptirler.
Beğendiğiniz ve sık kullanmak istediğiniz firmaları firma adının bulunduğu satırdaki yıldız ikonuna tıklayarak Favorilerim listenize ekleyebilirsiniz.

Favorilerim menüsünden adres, zaman ve ne tür yemek istediğiniz bilgilerini tanımladıktan sonra oluşan firma listesinden seçtiğiniz bir restorana tıklayarak istediğiniz ürünlerin siparişini hızlıca verebilirsiniz.
Üye mağazalarımıza ait kampanyalar;

Üye mağazalarımıza ait kampanyalar ürün altında sarı bant içinde “İndirim” ya da “Kampanya” tanımı ile kolayca görebilirsiniz.
“İndirim” yazan ürünlerde ürünün bir önceki fiyatının üzeri çizilmiş halde size bilgi olarak gösterilmektedir.
Bir ürün “Kampanya” tanımı ile gösteriliyor ise ürün görseline tıklayarak kampanyanın detayı hakkında bilgi alabilirsiniz.
Mağaza listelerinin bulunduğu ekrandaki “Tüm Kampanyalar” linkine tıklayarak o anda aktif olan tüm mağazaların kampanyalarını görebilirsiniz.
Sadece bir mağazaya ait ürün kampanyaları için o mağazanın ürün listesi başındaki “Kampanyadakiler” kutucuğunu işaretlemeniz yeterlidir.
Ayrıca talep ettiğinizde mağazaların tüm kampanya bilgilerini size mail yoluyla ulaştırıyoruz.