x
Gönder HML Lojistik Anonim Şirketi İNDİR -- Google Play' de
AŞAĞI
YUKARI

TESLİMAT İLE İLGİLİ BİLGİLER

Teslimat Adresi

Gönder olarak siparişlerinizi isterseniz seçmiş olduğunuz adresinize teslim ediyor ya da seçtiğiniz Dur-Al noktalarımızdan teslim ediyoruz.

Market için teslimat saati seçimi


Kapıya teslim için teslimat saati seçimi

Adres teslimi ile ilgili siparişlerinizde aşağıdaki teslimat zaman aralıklarından birini seçebilirsiniz.


Dur-Al noktası için teslimat saati seçimi

Dur-Al noktalarından teslim almak üzere vermiş olduğunuz siparişleriniz için aşağıdaki teslimat zaman aralıklarından birini seçebilirsiniz.


Gönder Markette Teslimat Koşulları

Gönder'den oluşturduğunuz siparişiniz, özel olarak Gönder ekibi tarafından eğitilmiş mağaza personeli tarafından özenle hazırlandıktan sonra, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize, özel Gönder soğuk zincir araçları ile Önder ekibi tarafından teslim edilmektedir. Ya da sizin geçerken almak üzere hizmet verdiğimiz "Dur-Al Noktaları" ndan birini seçerek siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Gönder'in hizmet verdiği bölgeleri ana sayfada aşağıda yer alan “Müşteri Hizmetleri” başlığı altındaki "Çalışma Bölgelerimiz” linkini tıklayarak takip edebilirsiniz. Şu an için Gönder, İstanbul Anadolu Yakasında Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy, Kadıköy ve Ataşehir olmak üzere 5 ilçeye adrese teslim olarak hizmet vermektedir.

Sitemizde ve Google maps üzerinden takip edebileceğiniz, siparişlerinizi geçerken alabileceğiniz “Dur-Al” Noktalarımız "Altunizade" ve "Tepeüstü" kavşaklarında yer almaktadır. Siparişinizi teslim almanız için lokasyonlarda sarı renkli "Dur-Al Noktası" logolu bayraklarını ve Gönder aracımızı takip etmeniz yeterlidir.

Gönder'de minimum alışveriş toplam tutarı 49 TL'dir. Teslimat sırasında ürünlerinizi kontrol etmenizi öneririz. Siparişleriniz, mağazaların vermiş oldukları fiş veya fatura ile size teslim edilmektedir. Siparişleriniz için alınacak nakliye hizmet bedeli teslimat saat aralıklarına göre aşağıdaki gibidir;


Teslimat Saat Aralıkları

Gönder sistemimizde, bugün, yarın ve sonraki gün olmak üzere üç gün için sipariş oluşturma imkanı sunulmaktadır.
Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz gün ve saat aralıklarını adres seçimi sonrası "Teslimat Gün ve Saatleri" ekranından seçebilirsiniz.
Gönder teslimat saat aralıkları; 09:00-10:30 / 11:30-13:00 / 14:00-15:30 / 16:30-18:00 / 19:00--20:30 şeklindedir. Siparişiniz seçeceğiniz saat dilimi içinde size teslim edilecektir.
En yakın teslimat dilimine sipariş verebilmek için, ilgili teslimat saat aralığı başlangıcından 3 saat öncesine kadar siparişinizi tamamlamanız beklenmektedir.
İlgili teslimat saat aralıklarında aktif olan mağazaları görebilmek için, mağaza yanlarında yer alan "Mağaza Sefer Saatleri"ne tıklayarak açılan "Teslimat Gün ve Saatleri" tablosundan mağazanın uygun olduğu saat aralıklarını görebilirsiniz.

Teslimat Tipleri


Kapıya Teslim Hizmeti

Gönder'den oluşturacağınız siparişiniz için sayfada öncelikle teslimat şeklini seçmeniz istenir.

Teslimat şekli olarak “Kapıya teslim” seçmiş olduğunuzda, açılan "Teslimat Bölgesi Seçimi" ekranından Gönder'in hizmet verdiği il, ilçe, mahalle listesini görebilirsiniz. "Teslimat Bölge Seçim" ekranında yapacağınız seçimi, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye göre yapmanız gerekmektedir. Siparişleriniz ilgili mağaza ekipleri tarafından özenle hazırlanarak Gönder'in özel soğutmalı araçlarına teslim edilir ve özel eğitimli Gönder ekip elemanları tarafından seçmiş olduğunuz teslimat saat aralığında istediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Gönder minimum alışveriş toplam sipariş tutarı 49 TL’dir.
Siparişlerinizi online, teslimat sırasında kapıda kredi kartı, debit veya nakit olarak ödeyebilirsiniz.
Siparişleriniz, mağazaların vermiş oldukları fiş veya fatura ile size teslim edilmektedir.
Kapıda koşulsuz ürün iade garantisi vardır.

Dur-Al Noktası (Geçerken Al)

Gönder üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi isterseniz "Dur-Al Noktalarımızdan" işinizden evinize geçerken ya da tatilden eve dönerken teslim alabilirsiniz.

Gönder Alışveriş ekranında "Dur-Al Noktası" teslimatını seçtiğinizde belirttiğiniz il, ilçe seçimi ile hizmet verdiğimiz Gönder Noktaları listesini görüp seçiminizi yapabilirsiniz. Siparişlerinizi, belirteceğiniz teslimat saat aralığında, seçmiş olduğunuz DUR-AL NOKTASI' ndan teslim alabilirsiniz.

İlk etapta Anadolu Yakasında "Altunizade Kavşağı" (Çamlıca yönü, Millet Parkı önü) ve "Tepeüstü Kavşağı" Şile Otoyolu yönünde Dur-Al Noktasında geçerken al hizmeti vermekteyiz. Siparişinizi teslim alacağınız yerde "Dur-Al Noktası" bayraklarını ve sarı renkli özel Gönder aracımızı rahatlıkla fark edip göreceksiniz.

*Dur-Al Noktası için minimum alışveriş toplam sipariş tutarı 49 TL’dir.

*Dur-Al Noktası siparişlerinizde sadece online kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir.

Fiş ya da faturadaki tutar online ödediğiniz tutardan eksik ya da fazla olabilir. Eksik olması durumunda banka provizyonu yenileyerek, olması gereken tutara göre ödemenizi güncelleyecektir. Ancak bankalardan kaynaklanan nedenler ile, fiş/fatura tutarı online ödemenizden fazla ise, aradaki fark sizden nakit ya da kredi kartı ile tahsil edilecektir.

*Siparişleriniz, mağazaların vermiş oldukları fiş veya fatura ile size teslim edilmektedir.

*Koşulsuz ürün iade garantisi vardır.

Hizmet/Servis, Yemek ve Çarşı Esnafı siparişleri için teslimat zamanı belirleme

Teslimatını kendisinin yaptığı firmalar için öncelikli olarak almak istediğiniz hizmetin Gönder sistemde başlangıç gün ve saatini belirlemeniz gerekmektedir.
Bu durumda size o saatler için hizmet veren firmalar listelenecektir.
Seçtiğiniz firma size bir ürün teslim edecek ise firmanın teslim süresini dikkate almayı unutmayınız.